GRM32ER71E226KE15L price and inventory results:
Top of Page ↑
Newark ECIA (NEDA) Member • Authorized Distributor
BUY
GRM32ER71E226KE15L
D#: 08AC2729
Murata Manufacturing Co Ltd Cap, 22Μf, 25V, 10%, X7R, 1210, Reel, Capacitance:22Μf, Voltage Rating:25V, Ceramic Capacitor Case:1210 [3225 Metric], Capacitance Tolerance:± 10%, Dielectric Characteristic:X7R, Product Range:Grm Series, Operating Temperature Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. GRM32ER71E226KE15L
RoHS: Compliant
Min Qty: 1000
Package Multiple: 1
Date Code: 1
Container: Tape & Reel
144000
  • Show All
Buy Now
GRM32ER71E226KE15L.
D#: 49AM2545
Murata Manufacturing Co Ltd Cap, Mlc, 22Uf, X7R, 25V, 1210 Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. GRM32ER71E226KE15L.
RoHS: Compliant
Min Qty: 1
Package Multiple: 1
Date Code: 1
Container: Cut Tape
Top of Page ↑
element14 Asia-Pacific ECIA (NEDA) Member • Authorized Distributor
BUY
GRM32ER71E226KE15L
D#: 2696019
Murata Manufacturing Co Ltd CAP, 22F, 25V, 10%, X7R, 1210, REEL
Min Qty: 1000
Container: Tape & Reel
Global - 142000
GRM32ER71E226KE15L
D#: 4540395RL
Murata Manufacturing Co Ltd CAP, MLC, 22UF, X7R, 25V, 1210
Min Qty: 100
Global - 18634
GRM32ER71E226KE15L
D#: 4540395
Min Qty: 1
Container: Cut Tape
Farnell ECIA (NEDA) Member • Authorized Distributor
GRM32ER71E226KE15L
Lead time: 18 Weeks, 1 Days
GRM32ER71E226KE15L
D#: 4540395RL
Min Qty: 100
Lead time: 18 Weeks, 6 Days
GRM32ER71E226KE15L