JS203011SCQN price and inventory results:
Top of Page ↑
Newark ECIA (NEDA) Member • Authorized Distributor
BUY
JS203011SCQN
D#: 35AH0900
C&K Switches Slide Switch, Dp3T, 0.3A, 6Vdc, Tht, Contact Configuration:Dp3T, Switch Operation:On-On-On, Switch Mounting:Through Hole, Product Range:Js Series, Contact Current Max:300Ma, Contact Voltage Ac Max:-, Contact Voltage Dc Max:6V Rohs Compliant: Yes |C&k Components JS203011SCQN
RoHS: Compliant
Min Qty: 2700
Package Multiple: 1
Date Code: 0
Container: Bulk
0
Buy Now
Top of Page ↑
element14 Asia-Pacific ECIA (NEDA) Member • Authorized Distributor
BUY
JS203011SCQN
D#: 3780563
C&K Switches SLIDE SWITCH, DP3T, 0.3A, 6VDC, THT
RoHS: Compliant
Min Qty: 900
Container: Each
Global - 0
Buy Now
Farnell ECIA (NEDA) Member • Authorized Distributor
JS203011SCQN
D#: 3780563
Min Qty: 1
Lead time: 17 Weeks, 6 Days
Container: Each
JS203011SCQN
D#: 611-JS203011SCQN
C&K Switches Slide Switches SLIDE SWITCH
RS (Formerly Allied Electronics & Automation)
JS203011SCQN
C&K Switches SWITCH JS203011SCQN
Min Qty: 2700
Package Multiple: 1
Lead time: 8 Weeks, 0 Days
Container: Bulk
RFQ
Onlinecomponents.com ECIA (NEDA) Member • Authorized Distributor
JS203011SCQN Littelfuse Inc Sub-Miniature Slide Switch
Future Electronics ECIA (NEDA) Member • Authorized Distributor
JS203011SCQN C&K Switches JS Series 6 VDC 0.3 A 70 mOhm Sub-Miniature Slide Switch
pbFree: Yes
Package Multiple: 900
Lead time: 14 Weeks
Container: Reel
Reel
JS203011SCQN C&K Switches JS Series DPDT On-On Gull Wing Surface Mount Subminiature Slide Switch
pbFree: Yes
Min Qty: 900
Package Multiple: 900
Container: Tray
Tray
DigiKey ECIA (NEDA) Member • Authorized Distributor
JS203011SCQN
D#: CKN10849CT-ND
C&K Switches SWITCH SLIDE DP3T 300MA 6V
Min Qty: 1
Lead time: 14 Weeks
Container: Digi-Reel®, Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT)
In Stock
TTI ECIA (NEDA) Member • Authorized Distributor
JS203011SCQN
D#: JS203011SCQN
Package Multiple: 2700
Container: Reel
Americas - 0
JS203011SCQN
D#: JS203011SCQN.
Littelfuse Inc Slide Switches SLIDE SWITCH
Package Multiple: 10
Container: Ammo Pack
Americas - 0
Master Electronics ECIA (NEDA) Member • Authorized Distributor
Component Stockers
JS203011SCQN
D#: JS203011SCQN
C&K Switches
Sager ECIA (NEDA) Authorized Distributor
JS203011SCQN
Hermes Engineering
JS203011SCQN C&K Switches
8
Axis Part Limited
JS203011SCQN C&K Purchase Online. Ship Immediately.
Unikey Electronic Pte Ltd
JS203011SCQN
D#: JS203011SCQN
C&K Switches C & K , DP3T, 13mm, 300 mA, --
GlobalTek Components
JS203011SCQN C&K OEM/CM QUOTES ONLY | NO BROKERS
Sierra IC
JS203011SCQN C&K Switches OEM/CM ONLY
388
IC Components Limited
JS203011SCQN C&K SWITCH SLIDE DP3T 300MA 6V