T494A155K025AT price and inventory results:
Top of Page ↑
Farnell ECIA (NEDA) Member • Authorized Distributor
BUY
T494A155K025AT
D#: 2937221
KEMET Corporation CAP, 1.5UF, 25V, TANT, CASE A
RoHS: Compliant
Min Qty: 2000
Lead time: 15 Weeks, 1 Days
Container: Tape & Reel
0
Buy Now
Top of Page ↑
Newark ECIA (NEDA) Member • Authorized Distributor
BUY
T494A155K025AT
D#: 40K0486
KEMET Corporation Capacitor Tant, 1.5Uf, 25V, Capacitance:1.5Μf, Voltage(Dc):25V, Capacitor Case/Package:1206 [3216 Metric], Capacitance Tolerance:± 10%, Esr:3Ohm, Manufacturer Size Code:A, Failure Rate:-, Ripple Current:158Ma, Product Length:3.2Mm Rohs Compliant: Yes |Kemet T494A155K025AT
RoHS: Compliant
Min Qty: 2000
Package Multiple: 1
Date Code: 0
Container: Tape & Reel
T494A155K025AT
D#: 80-T494A155K025
KEMET Corporation Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 1.5uF 1206 10% ESR=3ohms
Avnet Americas Authorized Distributor
T494A155K025AT
D#: T494A155K025AT
KEMET Corporation Surface Mount Tantalum Capacitor, 1.5 uF, 25 V, 1206 [3216 Metric], ? 10%, 3 ohm, 158 mA - Tape and Reel (Alt: T494A155K025AT)
Package Multiple: 2000
Lead time: 17 Weeks, 0 Days
DigiKey ECIA (NEDA) Member • Authorized Distributor
T494A155K025AT
D#: 399-10222-1-ND
KEMET Corporation CAP TANT 1.5UF 10% 25V 1206
Min Qty: 1
Lead time: 16 Weeks
Container: Cut Tape (CT), Digi-Reel®, Tape & Reel (TR)
In Stock
C Plus Electronics
T494A155K025AT KEMET Corporation Ask for Samsung & LG Lithium Ion Batteries - Lead time Prices Only
  RFQ
North Star Micro Electronics
T494A155K025AT
D#: NS-T494A155K025AT
KEMET Corporation OEM/CM ONLY
  RFQ
Unikey Electronic Pte Ltd
T494A155K025AT
D#: T494A155K025AT
KEMET Corporation 1.5��F 2000h@ 125��C ��10% 25V 3�� 1206 3.2mm*1.6mm*1.8mm
Min Qty: 50
Quest Components
T494A155K025AT KEMET Corporation
Avnet Abacus Authorized Distributor
T494A155K025AT
D#: T494A155K025AT
Package Multiple: 2000
Lead time: 15 Weeks, 0 Days
Abacus - 0
IC Components Limited
T494A155K025AT KEMET Corporation CAP TANT 1.5UF 10% 25V 1206
Perfect Parts Corporation
GlobalTek Components
T494A155K025AT KEMET Corporation OEM/CM QUOTES ONLY | NO BROKERS
Sierra IC
T494A155K025AT KEMET Corporation OEM/CM ONLY
New Strength Electronic Co., Limited
Cytech Systems Limited