0805b103k500n price and inventory results:
BUY
0805B103K500NT
D#: 767-0805B103K500NT
Knowles Corporation Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
Top of Page ↑
DigiKey ECIA (NEDA) Member • Authorized Distributor
BUY
0805B103K500NT
D#: 1763-1215-1-ND
Novacap CAP CER 10000PF 50V X7R 0805
Min Qty: 1
Lead time: 17 Weeks
Container: Cut Tape (CT), Digi-Reel®, Tape & Reel (TR)
In Stock
  • Show All
Buy Now
Hermes Engineering
0805B103K500NT Knowles Corporation
10
  RFQ
Quest Components
0805B103K500NT Novacap CAP,CERAMIC,10NF,50VDC,10-% TOL,10+% TOL,X7R-TC CODE,-15,15%-TC
0805B103K500NT-FENGHUA Fenghua (HK) Electronics Ltd
0805B103K500NT CAP,CERAMIC,10NF,50VDC,10-% TOL,10+% TOL,X7R-TC CODE,-15,15%-TC
North Star Micro Electronics
0805B103K500NT
D#: NS-0805B103K500NT
Hitano OEM/CM ONLY
9705
  RFQ
Bristol Electronics
0805B103K500NT Cap Ceramic 0.01uF 50V X7R 10% Pad SMD 0805 125°C T/R
CC0805B103K500NTLF Walsin Technology Corporation
0805B103K500N Cap Ceramic 0.01uF 50V X7R 10% Pad SMD 0805 125°C Bulk
Unikey Electronic Pte Ltd
0805B103K500NT
D#: 0805B103K500NT
FH 10nF ��10% X7R 50V 0805 2mm*1.25mm*1.25mm
Min Qty: 4000
Axis Part Limited
0805B103K500NT 风华高科 Purchase Online. Ship Immediately.
0805B103K500NT FH Purchase Online. Ship Immediately.
Win Source Electronics
0805B103K500NT Novacap CAP CER 10000PF 50V X7R 0805
Silitech Components Inc.
0805B103K500NT FH Technical Solution HK Ltd IN stock Immediate delivery
New Strength Electronic Co., Limited
0805B103K500NT 风华/FH品牌
0805B103K500NB \ \
LCSC
0805B103K500NT
D#: C52278
Fenghua (HK) Electronics Ltd 10nF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805
Perfect Parts Corporation
0805B103K500NT Walsin Technology Corporation
0805B103K500NTL Walsin Technology Corporation
0805B103K500NT Syfer Technology
0805B103K500N T MFG UPON REQUEST
0805B103K500N MFG UPON REQUEST
0805B103K500NT Fenghua (HK) Electronics Ltd
0805B103K500NTM MFG UPON REQUEST
273
0805B103K500N Syfer Technology
187
0805B103K500NTM Syfer Technology
168
0805B103K500NT TDK Corporation
157
See all '0805b103k500n' results from Perfect Parts Corporation
Sense Electronic Company Limited
0805B103K500NT 10NF-0805 10% 5 FH 0805
MountainView Components Inc.
0805B103K500NT Fenghua (HK) Electronics Ltd OEM/CM Immediate delivery
Sierra IC
0805B103K500NT Walsin Technology Corporation OEM/CM ONLY
0805B103K500NTFENGHUA Fenghua (HK) Electronics Ltd OEM/CM ONLY
0805B103K500NTL Walsin Technology Corporation OEM/CM ONLY
0805B103K500N Walsin Technology Corporation OEM/CM ONLY
CC0805B103K500NTLF Walsin Technology Corporation OEM/CM ONLY
0805B103K500NT TR OEM/CM ONLY
613
GlobalTek Components
0805B103K500NT FNG OEM/CM QUOTES ONLY | NO BROKERS
0805B103K500NTFENGHUA FENGHUA ADV. TECH OEM/CM QUOTES ONLY | NO BROKERS
0805B103K500NTL Walsin Technology Corporation OEM/CM QUOTES ONLY | NO BROKERS
CC0805B103K500NTLF Walsin Technology Corporation OEM/CM QUOTES ONLY | NO BROKERS
0805B103K500N OEM/CM QUOTES ONLY | NO BROKERS
0805B103K500N9010MF50V NOVACAP OEM/CM QUOTES ONLY | NO BROKERS
Cytech Systems Limited
0805B103K500NT UNI-ROYAL CAP CER 10000PF 50V X7R 0805