1206s4f5102t5e price and inventory results:
BUY
1206S4F5102T5E
D#: 303-1206S4F5102T5E
Royal Electronic Factory (Thailand) Co Ltd Thick Film Resistors - SMD RMC 1206 1/4W-S 1% T/R-5000
Top of Page ↑
Verical Authorized Distributor
BUY
1206S4F5102T5E
D#: 87271969
Royal ohm 1206S4F5102T5E
Min Qty: 12200
Package Multiple: 100
Americas - 57300
Buy Now
TME ECIA Member • Authorized Distributor
1206S4F5102T5E
D#: SMD1206-51K-1%
Royal Electronic Factory (Thailand) Co Ltd Resistor: thick film, SMD, 1206, 51kΩ, 0.25W, ±1%, 200V, -55÷125°C
Min Qty: 100
57300
  • Show All
1206S4F5102T5E
D#: 1206S4F5102T5E
Royal Electronic Factory (Thailand) Co Ltd Resistor: thick film, SMD, 1206, 51kΩ, 250mW, ±1%, -55÷125°C
Min Qty: 5000
Perfect Parts Corporation
1206S4F5102T5E ROYAL
  RFQ
Sierra IC
1206S4F5102T5E Royal Electronic Factory (Thailand) Co Ltd OEM/CM ONLY
  RFQ
New Advantage Corporation
1206S4F5102T5E Royal Electronic Factory (Thailand) Co Ltd RES.(3216) 1206 51K Ohms 1% 1/4W-S 100PPM