ACS723LLCTR-10AU-T price and inventory results:
Top of Page ↑
Newark ECIA (NEDA) Member • Authorized Distributor
BUY
ACS723LLCTR-10AU-T
D#: 42X9075
Allegro MicroSystems LLC 3.3V Vcc Isolated Current Sensor Ic Rohs Compliant: Yes |Allegro Microsystems ACS723LLCTR-10AU-T
RoHS: Compliant
Min Qty: 3000
Package Multiple: 1
Date Code: 0
Container: Bulk
BUY
ACS723LLCTR-10AU-T
D#: 250-723LLCTR10AUT
Allegro MicroSystems LLC Board Mount Current Sensors HIGH ACCURACY GALVANICALLY ISOLATED CS
Verical Authorized Distributor
ACS723LLCTR-10AU-T
D#: 83631092
Allegro MicroSystems LLC Open Loop Current Sensor AC/DC Current 5V 8-Pin SOIC N T/R
RoHS: Exempt
Min Qty: 6000
Package Multiple: 6000
Americas - 6000
Buy Now
ACS723LLCTR-10AU-T
D#: 21014033
RoHS: Exempt
Min Qty: 7
Package Multiple: 7
Americas - 7
  • Show All
Future Electronics ECIA (NEDA) Member • Authorized Distributor
ACS723LLCTR-10AU-T Allegro MicroSystems LLC ACS723 Series 5.5 V 10 A 80 kHz SMT Hall Effect Current Sensor - SOIC-8
RoHS: Not Compliant
pbFree: Yes
Package Multiple: 3000
Lead time: 30 Weeks
Container: Reel
Reel
DigiKey ECIA (NEDA) Member • Authorized Distributor
ACS723LLCTR-10AU-T
D#: 620-1643-1-ND
Allegro MicroSystems LLC CURRENT SENSOR HE/OL 10A 8-SOIC
Min Qty: 1
Lead time: 30 Weeks
Container: Digi-Reel®, Cut Tape (CT), Tape & Reel (TR)
In Stock
TME ECIA Member • Authorized Distributor
ACS723LLCTR-10AU-T
D#: ACS723LLCTR10AUT-0
Allegro MicroSystems LLC Transformer: current, Iin: 10A, SMD,SMT
C Plus Electronics
ACS723LLCTR-10AU-T Ask for Samsung & LG Lithium Ion Batteries - Lead time Prices Only
  RFQ
Unikey Electronic Pte Ltd
ACS723LLCTR-10AU-T
D#: ACS723LLCTR-10AU-T
Allegro MicroSystems LLC 400 5��s 4.5V 14mA 5.5V ��1% 10A ��3% SOIC-8 , 4.9mm*3.9mm*1.75mm
Component Stockers
ACS723LLCTR-10AU-T
D#: ACS723LLCTR-10AU-T
Allegro MicroSystems LLC
Axis Part Limited
ACS723LLCTR-10AU-T ALLEGRO Purchase Online. Ship Immediately. 10A SOP-8 Current Sensors ROHS
Time Way Electronics Limited
ACS723LLCTR-10AU-T Allegro MicroSystems LLC IN STOCK
GlobalTek Components
ACS723LLCTR10AUT Allegro MicroSystems LLC OEM/CM QUOTES ONLY | NO BROKERS
ACS723LLCTR10AUTTMCS1101A4UQDR ALLEGRO MICROSYSTEMS,TEXA OEM/CM QUOTES ONLY | NO BROKERS
TMCS1101A4UQDRACS723LLCTR10AUT TEXAS INSTRUMRNT,ALLEGRO OEM/CM QUOTES ONLY | NO BROKERS
Sense Electronic Company Limited
ACS723LLCTR-10AU-T Allegro MicroSystems LLC SOP-8
Unibetter Technology Co., Ltd
ACS723LLCTR-10AU-T Allegro MicroSystems LLC SENSOR CURRENT HALL 10A DC
Win Source Electronics
Futuretech Components Ltd
ACS723LLCTR-10AU-T Allegro MicroSystems LLC OEM/CM/EMS Only
Sierra IC
ACS723LLCTR10AUT ALLGRO OEM/CM ONLY
Chip Stock
IC Components Limited
ACS723LLCTR-10AU-T Allegro MicroSystems SENSOR CURRENT HALL 10A DC
ACS723LLCTR-10AU-T2 Allegro MicroSystems LLC 947
MountainView Components Inc.
ACS723LLCTR-10AU-T Allegro MicroSystems LLC OEM/CM Immediate delivery
Silitech Components Inc.
ACS723LLCTR-10AU-T Allegro MicroSystems LLC IN stock Immediate delivery
Shengyu Electronics Technology Limited
YIC International Co., Limited
ACS723LLCTR-10AU-T2 Allegro MicroSystems LLC
Cytech Systems Limited
ACS723LLCTR-10AU-T ALLEGRO SENSOR CURRENT HALL 10A DC