C1005X5R0J106M050BC price and inventory results:
Top of Page ↑
Farnell ECIA (NEDA) Member • Authorized Distributor
BUY
C1005X5R0J106M050BC
D#: 2521819
TDK Corporation CAP, 10F, 6.3V, 20%, X5R, 0402
RoHS: Compliant
Min Qty: 10000
Lead time: 53 Weeks, 1 Days
Container: Tape & Reel
0
Buy Now
C1005X5R0J106M050BC
D#: 2346872
RoHS: Compliant
Min Qty: 10
Lead time: 41 Weeks, 1 Days
Container: Cut Tape
Top of Page ↑
Bristol Electronics
BUY
C1005X5R0J106M050BC TDK Corporation Cap Ceramic 10uF 6.3V X5R 20% Pad SMD 0402 85°C T/R
  RFQ
North Star Micro Electronics
C1005X5R0J106M050BC
D#: NS-C1005X5R0J106M050BC
TDK Corporation OEM/CM ONLY
  RFQ
C Plus Electronics
Quest Components
C1005X5R0J106M050BC TDK Corporation CAPACITOR, CERAMIC, MULTILAYER, 6.3 V, X5R, 10 UF, SURFACE MOUNT, 0402
Cytech Systems Limited
C1005X5R0J106M050BC TDK Corporation CAP CER 10UF 6.3V X5R 0402
Perfect Parts Corporation
C1005X5R0J106M050BC TDK Corporation
C1005X5R0J106M050BC MFG UPON REQUEST
C1005X5R0J106M050BC**MUL TDK Corporation
39
Avnet Abacus Authorized Distributor
C1005X5R0J106M050BC
D#: C1005X5R0J106M050BC
TDK Corporation Multilayer Ceramic Capacitor 10 uF 63 V 20 X5R 0402 1005 Metric - Tape and Reel (Alt: C1005X5R0J106M050BC)
Min Qty: 10000
Package Multiple: 10000
Lead time: 143 Weeks, 0 Days
Container: Tape & Reel
Abacus - 0
New Advantage Corporation
C1005X5R0J106M050BC TDK Corporation LF SMD 0402 CAP CER 10UF 6.3V 20% X5R
Min Qty: 1
Package Multiple: 100
GlobalTek Components
C1005X5R0J106M050BC TDK Corporation OEM/CM QUOTES ONLY | NO BROKERS
C1005X5R0J106M050BCGRM155R60J106ME1 Murata Manufacturing Co Ltd OEM/CM QUOTES ONLY | NO BROKERS
C1005X5R0J106MC1005X5R0J106M050BCC TDK TDK YAGEO SAMSUNG SEM OEM/CM QUOTES ONLY | NO BROKERS
C1005X5R0J106M050BCOREQUIVALENT TDK Corporation OEM/CM QUOTES ONLY | NO BROKERS
CL05A106MQ5NUNCC1005X5R0J106M050BC SAMSUNG,TDK OEM/CM QUOTES ONLY | NO BROKERS
C1005X5R0J106M050BCCL05A106MQ5NUNC TDK,SAMSUNG OEM/CM QUOTES ONLY | NO BROKERS
Win Source Electronics
Sierra IC
C1005X5R0J106M050BC TDK Corporation OEM/CM ONLY
New Strength Electronic Co., Limited
C1005X5R0J106M050BC TDK 鍝佺墝
15
NexGen Digital
44
IC Components Limited
C1005X5R0J106M050BC TDK CAP CER 10UF 6.3V X5R 0402
YIC International Co., Limited