c320c621jcg5tatr price and inventory results:
No results were found for your search term.
Showing results for: C320C621JCG5TA
No results were found for "c320c621jcg5tatr"
Top of Page ↑
Newark ECIA (NEDA) Member • Authorized Distributor
BUY
C320C621JCG5TA
D#: 13M8602
RoHS: Compliant
Min Qty: 500
Package Multiple: 1
Date Code: 0
Container: Bulk
BUY
C320C621JCG5TA
D#: 80-C320C621JCG
KEMET Corporation Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 500V 620pF C0G 5% LS=2.54mm
RoHS: Compliant
450
  • Show All
Buy Now
Avnet Americas Authorized Distributor
C320C621JCG5TA
D#: C320C621JCG5TA
KEMET Corporation Multilayer Ceramic Capacitor, 620 pF, 500 V, ? 5%, Radial Leaded, C0G / NP0, 2.54 mm, 5.08 mm - Bulk (Alt: C320C621JCG5TA)
Min Qty: 500
Package Multiple: 500
Lead time: 15 Weeks, 0 Days
Container: Bulk
Unikey Electronic Pte Ltd
C320C621JCG5TA
D#: C320C621JCG5TA
KEMET Corporation 620pF ��5% C0G(NP0) 500V 5.08mm*3.81mm*7.36mm
Min Qty: 2
450
C Plus Electronics
C320C621JCG5TA KEMET Corporation Ask for Samsung & LG Lithium Ion Batteries - Lead time Prices Only
  RFQ
Avnet Abacus Authorized Distributor
C320C621JCG5TA
D#: C320C621JCG5TA
KEMET Corporation Multilayer Ceramic Capacitor 620 pF 500 V 5 Radial Leaded C0G NP0 254 mm 508 mm (Alt: C320C621JCG5TA)
Package Multiple: 500
Lead time: 13 Weeks, 0 Days
Abacus - 0
  RFQ
C320C621JCG5TA7303
D#: C320C621JCG5TA7303
KEMET Corporation Multilayer Ceramic Capacitor 620 pF 500 V 5 C0G NP0 Radial Leaded - Tape and Reel (Alt: C320C621JCG5TA7303)