cl21b105kbfnnng price and inventory results:
Top of Page ↑
element14 Asia-Pacific ECIA (NEDA) Member • Authorized Distributor
BUY
CL21B105KBFNNNG
D#: 4539113
Samsung Electro-Mechanics CAPACITOR, MLCC, 1UF, X7R, 50V, 0805
RoHS: Compliant
Min Qty: 5
Container: Cut Tape
Global - 0
  • Show All
Buy Now
CL21B105KBFNNNG
D#: 4690149
Samsung Electro-Mechanics
RoHS: Compliant
Min Qty: 3000
Container: Tape & Reel
Global - 0
Buy Now
Top of Page ↑
Newark ECIA (NEDA) Member • Authorized Distributor
BUY
CL21B105KBFNNNG
D#: 26AM6060
Samsung Electro-Mechanics Cap, Mlcc, 10Uf, 10Vdc, X7R, 0805, Capacitance:10Μf, Voltage(Dc):10V, Voltage(Ac):-, Capacitor Case/Package:0805 [2012 Metric], Capacitance Tolerance:± 10%, Dielectric Characteristic:X7R, Product Range:Cl Series, Product Length:2Mmrohs Compliant: Yes |Samsung Electro-Mechanics CL21B105KBFNNNG
Min Qty: 3000
Package Multiple: 1
Date Code: 1
Container: Tape & Reel
0
  • Show All
CL21B105KBFNNNG
D#: 13AM4479
Samsung Electro-Mechanics Cap, Mlcc, 1Uf, X7R, 50Vdc, 0805, Capacitance:1Μf, Voltage(Dc):50V, Voltage(Ac):-, Capacitor Case/Package:0805 [2012 Metric], Capacitance Tolerance:± 10%, Dielectric Characteristic:X7R, Product Range:Cl Series, Product Length:2Mm Rohs Compliant: Yes |Samsung Electro-Mechanics CL21B105KBFNNNG
Min Qty: 5
Package Multiple: 1
Date Code: 1
Container: Cut Tape
Farnell ECIA (NEDA) Member • Authorized Distributor
CL21B105KBFNNNG
Lead time: 22 Weeks, 1 Days
CL21B105KBFNNNG
Samsung Electro-Mechanics CAP, MLCC, 1UF, 50VDC, X7R, 0805
Lead time: 21 Weeks, 3 Days
Arrow Electronics Authorized Distributor
CL21B105KBFNNNG
D#: E02:0323_03411374
Samsung Electro-Mechanics Cap Ceramic 1uF 50V X7R 10% Pad SMD 0805 125°C T/R
Package Multiple: 3000
Lead time: 20 Weeks
Date Code: 2618
Europe - 798000
CL21B105KBFNNNG
D#: V36:1790_07063148
Package Multiple: 3000
Lead time: 20 Weeks
Date Code: 2534
Americas - 135000
CL21B105KBFNNNG
D#: 187-CL21B105KBFNNNG
Samsung Electro-Mechanics Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1uF+/-10% 50V X7R 20 0805