cwr06nc224mrc price and inventory results:
Top of Page ↑
Avnet Americas Authorized Distributor
BUY
CWR06NC224MRC
D#: CWR06NC224MRC
Vishay Intertechnologies Surface Mount Tantalum Capacitor, 0.22 uF, 50 V, 1505 [3812 Metric], ? 20%, 17 Ohm, B Size Code - Bulk (Alt: CWR06NC224MRC)