epag401ell221mm45s price and inventory results:
BUY
EPAG401ELL221MM45S
D#: 661-EPAG401E221MM45S
United Chemi-Con Inc Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 220uF 400 Volt
RoHS: Compliant
14
  • Show All
Buy Now
Top of Page ↑
Verical Authorized Distributor
BUY
EPAG401ELL221MM45S
D#: 93314837
United Chemi-Con Inc Cap Aluminum Lytic 220uF 400V 20% (18 X 45mm) Radial 7.5mm 1A 2000h 105°C Bulk
RoHS: Compliant
Min Qty: 2
Package Multiple: 1
Americas - 445
Buy Now
EPAG401ELL221MM45S
D#: 83673332
Min Qty: 200
Package Multiple: 200
Date Code: 2420
Americas - 200
Onlinecomponents.com ECIA (NEDA) Member • Authorized Distributor
EPAG401ELL221MM45S United Chemi-Con Inc The EPAG401ELL221MM45S is a PAG series miniature aluminum electrolytic capacitor with a 220µF capacitance and a 400Vdc rating.
2250 On Order
  • Show All
Future Electronics ECIA (NEDA) Member • Authorized Distributor
EPAG401ELL221MM45S United Chemi-Con Inc PAG Series 400 V 200 uF Ø18x45mm LS=7.5mm Radial Aluminum Electrolytic Capacitor
pbFree: Yes
Min Qty: 250
Package Multiple: 250
Lead time: 22 Weeks
Container: Bag
0
Bag
TTI ECIA (NEDA) Member • Authorized Distributor
EPAG401ELL221MM45S
D#: EPAG401ELL221MM45S
Chemi-Con Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 220uF 400 Volt
pbFree: Yes
Min Qty: 1
Package Multiple: 1
Container: Bulk
Americas - 631
In Stock
Master Electronics ECIA (NEDA) Member • Authorized Distributor
2250 On Order
Axis Part Limited
EPAG401ELL221MM45S UNITED CHEMI-CON Purchase Online. Ship Immediately.
Unikey Electronic Pte Ltd
EPAG401ELL221MM45S
D#: EPAG401ELL221MM45S
Chemi-Con 220��F 400V ��20% 7.5mm 2000h@ 105��C 1A@ 120Hz,1.5A@ 100kHz ,D18xL45mm 18mm*45mm*47mm