GRM21BC81C226ME44L
D#: 3581773 |
Murata Manufacturing Co Ltd |
CAP, 22UF, 16V, MLCC, 0805
Container:
Tape & Reel
Buy Now |
GRM21BC81C226ME44L
D#: 3582878 |
Murata Manufacturing Co Ltd |
CAP, 22UF, 16V, MLCC, 0805
RoHS:
Compliant
Min Qty:
5
Container:
Cut Tape
Local - 7000 |
Buy Now |
GRM21BC81C226ME44L
D#: 3582878RL |
CAP, 22UF, 16V, MLCC, 0805
50
Tape & Reel
Local - 7000 |
Farnell ECIA (NEDA) Member • Authorized Distributor
|---|---|---|---|---|---|
GRM21BC81C226ME44L
CAP, 22UF, 16V, MLCC, 0805
Lead time:
18 Weeks, 1 Days
GRM21BC81C226ME44L
CAP, 22UF, 16V, MLCC, 0805
5
Lead time:
18 Weeks, 6 Days
Cut Tape
GRM21BC81C226ME44L
D#: 3582878RL |
CAP, 22UF, 16V, MLCC, 0805
50
18 Weeks, 6 Days
Newark ECIA (NEDA) Member • Authorized Distributor
|---|---|---|---|---|---|
GRM21BC81C226ME44L
D#: 92AH5152 |
Cap, 22Uf, 16V, Mlcc, 0805 Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. GRM21BC81C226ME44L
1
Date Code:
1
GRM21BC81C226ME44L
D#: 03AJ1653 |
Package Multiple:
Date Code:
Arrow Electronics Authorized Distributor
GRM21BC81C226ME44L
D#: V36:1790_07257515 |
Cap Ceramic 22uF 16V X6S 20% Pad SMD 0805 105°C T/R
10 Weeks
Americas - 297000 |
GRM21BC81C226ME44L
D#: V72:2272_07257515 |
758
10 Weeks
Cut Strips
Americas - 6013 |
GRM21BC81C226ME44L
D#: E02:0323_08169792 |