ms3471w22-41p-lc price and inventory results:
Top of Page ↑
Avnet Americas Authorized Distributor
BUY
MS3471W22-41P(LC)
D#: MS3471W22-41P(LC)
Amphenol Corporation - Bulk (Alt: MS3471W22-41P(LC))
RoHS: Not Compliant
Min Qty: 50
Package Multiple: 50
Lead time: 18 Weeks, 0 Days
Container: Bulk
Top of Page ↑
North Star Micro Electronics
BUY
MS3471W22-41P-LC
D#: NS-MS3471W22-41P-LC
TE Connectivity OEM/CM ONLY
7418
  RFQ
Heilind Americas ECIA (NEDA) Member • Authorized Distributor
MS3471W22-41P L/C
D#: AERMS3471W22-41P L/C
Americas - 110 in Stock
  • Show All
Buy Now
MS3471W22-41P L/C
D#: AANMS3471W22-41P L/C
Amphenol Aerospace MS3471W2241PL
Americas - 0 in Stock
PEI Genesis
MS3471W22-41P-LC
D#: MS3471W22-41P-LC
Amphenol Aerospace MB 41C 27#20 14#16 PIN RECP
Interstate Connecting Components ECIA (NEDA) Member • Authorized Distributor
MS3471W22-41P L/C
D#: AERMS3471W22-41P L/C
330
MS3471W22-41P L/C
D#: AANMS3471W22-41P L/C
Sierra IC
MS3471W2241PLC Corsair Electrical Connectors Inc OEM/CM ONLY
  RFQ
New Strength Electronic Co., Limited
MS3471W22-41P-LC TE Connectivity / DEUTSCH CONN HSG RCPT INLINE 41POS PIN