ntr06f4r32dtrf price and inventory results:
Top of Page ↑
Arrow Electronics Authorized Distributor
BUY
NTR06F4R32DTRF NIC Components Corp Res Thin Film 0603 4.32 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±50ppm/°C Pad SMD T/R
Top of Page ↑
Avnet Americas Authorized Distributor
BUY
NTR06F4R32DTRF
D#: NTR06F4R32DTRF
NIC Components Corp Res Thin Film 0603 4.32 Ohm 1% 1/16W ?50ppm/?C Molded SMD SMD Paper T/R - Tape and Reel (Alt: NTR06F4R32DTRF)