sl1tte1r00f price and inventory results:
Top of Page ↑
Farnell ECIA (NEDA) Member • Authorized Distributor
BUY
SL1TTE1R00F
D#: 3546061
KOA Speer Electronics Inc RES, 1R, 1%, 1W, 2512
RoHS: Compliant
Min Qty: 1000
Lead time: 26 Weeks, 6 Days
Container: Tape & Reel
BUY
SLR1TTE1R00F
D#: 660-SLR1TTE1R00F
KOA Speer Electronics Inc Thick Film Resistors - SMD 1 OHM 1% 1W
RoHS: Compliant
0
  • Show All
Order Now
TTI ECIA (NEDA) Member • Authorized Distributor
SLR1TTE1R00F
D#: SLR1TTE1R00F
RoHS: Exempt
pbFree: Yes
Min Qty: 1000
Package Multiple: 1000
Container: Reel
Americas - 0
Buy Now
Bristol Electronics
SL1TTE1R00F KOA Speer Electronics Inc Res Thick Film 2512 1 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C J-Lead SMD T/R Automotive AEC-Q200
Min Qty: 1
476
  • Show All
Quest Components
SL1TTE1R00F KOA Speer Electronics Inc
773
559
380
380
Unikey Electronic Pte Ltd
SL1TTE1R00F
D#: SL1TTE1R00F
KOA Speer Electronics Inc 1�� ��1% 1W ��100ppm/�� 2512 6.3mm*1.9mm
Min Qty: 64
699
Sierra IC
SL1TTE1R00F KOA Speer Electronics Inc OEM/CM ONLY
  RFQ
Perfect Parts Corporation
  RFQ
New Strength Electronic Co., Limited
GlobalTek Components
SL1TTE1R00F OEM/CM QUOTES ONLY | NO BROKERS
Win Source Electronics
SL1TTE1R00F KOA Speer Electronics Inc Res Thick Film 2512 1 Ohm 1% 1W ±100ppm/C J-Lead SMD Automotive T/R